post

صفر تا صد حفاظت کاتدی

در این فایل که خلاصه ای از کتاب ” Cathodic Protection System Operation and Maintenance ” می باشد، مبحث حفاظت کاتدی در 275 اسلاید و به طور کامل و مصور تشریح شده است. این فایل که توسط “شركت گاز استان چهار محال و بختياري” ترجمه و منتشر شده است مجموعه کاملی از مباحث مربوط به حفاظت کاتدی را در بر می گیرد.

برای خرید این فایل از لینک زیر اقدام فرمایید

ممکن است در پرداخت آنلاین با خطا مواجه شوید. چنانچه امکان پرداخت آنلاین فراهم نشد می توانید با ارسال پیام به شماره 09132050479 برای خرید این مطلب اقدام نمایید.

تذکر: هرگونه انتشار این مطلب در فضای مجازی پیگرد قانونی دارد

بازرسی خوردگی چیست؟

بازرسی یا نظارت بر خوردگی به اندازه گیری خوردگی ایجاد شده تحت شرایط صنعتی یا شرایط عملیاتی تجربی، اشاره دارد. نظارت بر خوردگی ممکن است به عنوان داده های بدست آمده از سرعت از هم پاشیدگی ماده است. به هر حال یک چنین داده هایی عموما در محدودیت استفاده دارند و برای استفاده از آنها در برنامه ی مدیریت خوردگی نیاز است تا آنها را به اطلاعات مفید تبدیل کرد. این نیاز باعث گشته تا انقلابی در زمینه ی وسایل نظارت بر خوردگی ایجاد شود و این وسایل به سمت وسایلی حرکت کنند که اطلاعات را در زمان حال به ما بدهند و همچنین این وسایل به سمت سیستم های بر پایه ی اطلاعات و ساختارهای هوشمند رفته است.

ادامه مطلب
]]>